Přeskočit na obsah

Dog Fitness Workshop

Rehabilitace, prevence, kondice, trénink, posilování, sebevědomí, výzvy, zábava. To a mnohem víc přináší aktivní pohybové cvičení.


Certifikovaná fyzioterapeutka Markéta Krejčí, CertCAAPR (dogrepair Brno) ve spolupráci s veterinární lékařkou a certifikovanou fyzioterapeutkou MVDr. Lenkou Penčákovou, CertCAAPR (Refyvet) si Vás dovolují pozvat na celodenní DOG FITNESS WORKSHOP. Workshop je určen pro všechny psy a majitele, kteří chtějí začít cvičit na fitness pomůckách.

Bez rozdílů velikosti, věku, povah a kondice. Uvítáme i štěňata, u nichž aktivní cvičení výrazně posiluje pohybové schopnosti jako rovnováhu, kontrolu těla a přispívá k upevnění vztahu mezi majitelem a jeho psem stejně jako psího sportovce nebo seniora.

Workshop je primárně praktický, aby měli psi dostatečný prostor na odpočinek, dovolíme si i trochu teorie. V té se seznámíme s pohybovou soustavou, řekneme si, kdy je vhodné zařadit fitness trénink i do života vašeho parťáka a kdy naopak platí pravidlo méně je někdy více.

V praktické části se naučíme využívat pevné plochy, balanční a motorické pomůcky.V průběhu dne budeme dělat pauzy na venčení . Kafe, čaj, nealko pití a malé občerstvení bude k dispozici.

TERMÍNY AKCÍ

SOBOTA 19. ŘÍJNA 2019 – Dog fitness workshop – HAVÍŘOV

SOBOTA 29. ÚNORA 2020 Dogfitness workshop – HAVÍŘOV

NEDĚLE 1. BŘEZNA 2020 Dogfitness workshop II – HAVÍŘOV

SOBOTA 18. ČERVENCE 2020 Dogfitness workshop BRNO

SOBOTA 9. ŘÍJNA 2021 Dogfitness workshop BRNO