Přeskočit na obsah

Haily – život s handicapem

Určitě to není jednoduché, ale zvířata to naštěstí neřeší tak, jako my lidé.

Prostě jsou rádi šťastní?.

Občas ale páníčci potřebují hlídání a to není jednoduché obstarat.

Tady je důkaz nadstandardních služeb pro VIP klienty.

15.1.2021

HAILIE už znáte. Ovšem její příběh ještě ne. V mé péči je již více než rok. Předtím pravidelně dojížděla ke kolegyni do dogRepair Brno. Je to prostě Happy Dog bez ohledu na smůlu, která ji v životě potkala.https://www.facebook.com/katerina.honsova.50/posts/1523050737734010

Katerina Honsova

7roesS0a2tjíuiř  7g11a50.nc8  · Hailinka na lovu ? ach ty veverky ty nám nedají spát ?Opravdu je ochrnuty pes chudák a patří uspat aby se netrápil??? Proč nenecháme uspat také člověka když ochrne??? Vždyť to člověk nese psychicky daleko hůř! Dokáže se litovat vzpominat trápit se…. toto pes nemá přizpůsobí se aktualnimu stavu. Nedokáže se litovat a vzpominat ze kdysi běhal jinak. A pokud ho v tom panicek a jeho smečka nenechá a pomůže mu tak jako by to bez přemýšlení udělali u dalšího rodinného příslušníka (člověka) tak to pes nikdy nevzdá a bude žít dál plnohodnotným životem!❤holčička moje

3.6.2020

Důkaz místo slibů ?

Po pořádné masáži a protažení se to i s vozíkem běhá jako za mlada. Hailie a její milovaný aport.

Ona je prostě „Happy jak dva Grepy“???

15.1.2021

HAILIE už znáte. Ovšem její příběh ještě ne.

V mé péči je již více než rok. Předtím pravidelně dojížděla ke kolegyni do dogRepair Brno.

Je to prostě Happy Dog bez ohledu na smůlu, která ji v životě potkala.

Hailinka na lovu ? ach ty veverky ty nám nedají spát ?Opravdu je ochrnuty pes chudák a patří uspat aby se netrápil??? Proč nenecháme uspat také člověka když ochrne??? Vždyť to člověk nese psychicky daleko hůř! Dokáže se litovat vzpominat trápit se…. toto pes nemá přizpůsobí se aktualnimu stavu. Nedokáže se litovat a vzpominat ze kdysi běhal jinak. A pokud ho v tom panicek a jeho smečka nenechá a pomůže mu tak jako by to bez přemýšlení udělali u dalšího rodinného příslušníka (člověka) tak to pes nikdy nevzdá a bude žít dál plnohodnotným životem!

❤holčička moje

Kateřina Honsová

5.3.2021

HAILIE je první statečná, která absolvovala sadu intravenózních aplikací kyseliny hyaluronové.

Posledních 5let se pohybuje díky vozíku, zadní nožky ji „nefungují“, tak přední dostávají „zabrat“.

Rozhodly jsme se tedy s majitelkou, že ji kromě pravidelné fyzio-péče dopřejeme i tuto formu kloubní výživy. Aby na jaro mohla zase běhat s mladším „bratrem“.

7.9.2021

Takhle dáma žije se svým „postižením“ již více jak 5 let.

Taky je to již letitá seniorka.

Obdivuji její majitelku, za péči kterou ji po celou dobu věnuje. Ono si to uvědomíte až ve chvíli, kdy jste s tím konfrontováni, jak je takový život složitý.

Proto jsem moc ráda, že Hailie je jedna z mála mých klientů, kteří si občas jdou krom „procedur“ užít k nám domů i odlehčovací pobyt pro majitele.

Takové handipet hlídání ?