Přeskočit na obsah

TTouch workshop Havířov

27.3.2021

Ohlédnutí za sobotním seminářem.

Byla to první akce, věřím, že účastníci i přednášející byli spokojeni stejně jako já a že jsme si to všichni užili.

I když venku bylo nádherně a my trávili celý den zavření uvnitř.

Teď si dám chvilku klid, ale v plánu už je další akce na velmi zajímavé téma. Protože mě to prostě baví ?

Jmenuji se Marta Mannelová a ráda bych vás pozvala na workshop Tellington TTouch zaměřený na TTouch doteky a bandáže.

V tuto chvíli jsem jediná TTouch trenérka v ČR. Absolvovala jsem tří leté studium metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher.
Svoje znalosti TTouch a nejen jeho neustále doplňuji a rozšiřuji.
Aktivně se věnuji práci se zvířaty při soukromých sezeních, ale i skupinových trénincích.

Co je to ten Tellington TTouch [telingtn týtač]:

Je to technika, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu, harmonii a upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.TTouch doteky mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd.

Co vás čeká:

Během jednodenního workshopu projdeme základy TTouch doteků, seznámíme se s bandážemi a v neposlední řadě se dozvíme, jak své zvíře víc vnímat, rozumět mu a prohloubit vzájemný vztah.